Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 19 Бер 2024, 13:41
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
  [ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: borger  
Форум » За межами села... » Новини... » Україна і Білорусь підтримають один одного в ("Східному партнерстві")
Україна і Білорусь підтримають один одного в
101Дата: Понеділок, 29 Черв 2009, 23:57 | Повідомлення # 1
dNb
Група: Адміністратори
Повідомлень: 280
Статус: Off-line :(

Україна і Білорусь мають намір підтримувати один одного в програмах європейського співробітництва, в тому числі в Східному партнерстві, а також ряді інших міжнародних ініціатив. Про це повідомив голова Верховної Ради України Володимир Литвин після зустрічі з головою Ради Республіки Національних зборів Білорусі Борисом Батурой, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Моя позиція така: співпраця в міжнародних проектах повинно виключати постановку яких-небудь умов для будь-якої країни. Я виступаю за те, щоб в "Східне партнерство" та інших європейських програмах були задіяні інститути офіційної білоруської влади ", - зазначив В. Литвин.

У той же час Б. Батура підкреслив, що між Білоруссю та Україною існує взаєморозуміння в політичній сфері.

"Я вважаю, все, що робиться зараз в напрямку нашої співпраці, робиться для того, щоб з меншими втратами разом вийти зі світової фінансової кризи", - відзначив голова Ради Республіки Національних зборів Білорусі.

Крім цього Б. Батура додав, що в ході переговорів зі спікером українського парламенту обговорювалися питання торговельно-економічного співробітництва, а також контакти в сферах освіти і культури.

"Також ми присвятили частина нашої розмови чорнобильської проблеми", - сказав він.

В. Литвин також зазначив, що спектр питань для діалогу України і Білорусії досить широкий.

"Я свідомо приїхав до Мінська подивитися, як живе країна, щоб мати своє власне переконання", - заявив він.

Крім цього голова Ради висловив сподівання, що система білорусько-українських відносин буде здійснюватися не тільки на рівні президентів і урядів, але також і у всіх інститутах влади.

Джерело: minprom.ua



Шановні відвідувачі сайту http://kobizhcha.at.ua
В звязку з тим що створено новий сайт. Даний сайт більше не буде оновлюватись

Переходьте на наш новий сайт http://kobyzhcha.in.ua/
 
Форум » За межами села... » Новини... » Україна і Білорусь підтримають один одного в ("Східному партнерстві")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




каталог сайтів